НАДІЯ 2000
Енергетика Постачання газу Хімічна продукція Лісопродукція Контакти На головну

НАДІЯ 2000


Наше Товариство займається оптовою торгівлею хімічною продукцією, зокрема натром їдким рідким і гранульованим, содою кальцинованою, кислотою сірчаною, гідразингідратом, гіпохлоритом натрію, маслами індустріальними, гідравлічними, трансмісійними, моторними.


Сода каустична рідка (Натр їдкий технічний, водний розчин 48%).
Рідка каустична сода є реагентом для великої кількості хімічних реакцій, в тому числі нейтралізації кислот, гідролізу, омилення і заміни інших груп в органічних сполуках гідроксильних іонами. Вона використовується в різних галузях промисловості, включаючи виробництво мила і миючих засобів, кераміки, продуктів харчування і напоїв. Також застосовується в текстильній промисловості, фармацевтиці, при видобутку і очищення води. Рідка каустична сода - реагент у виробництві алюмінію, фосфатів, біодизельного палива. Також її застосовують для корекції рН. Найбільш часто цей реактив використовується в целюлозно-паперовій промисловості та для хімічного виробництва.
У нафтогазовій промисловості каустик використовується в якості добавки в буровому розчині, щоб збільшити його лужність і в'язкість, і для нейтралізації кислих газів (наприклад, сірководню).


Сода каустична тверда (натр їдкий Гранульований / чешуйований).
Сода каустична застосовується в нафтохімічній, целюлозно-паперової, медичної, харчової промисловості, хімічної, кольорової металургії, текстильної промисловості, у виробництві віскозного шовку і відбілюванні тканин, в анілінокрасочной промисловості, в миловарінні, у виробництві алюмінію і металевого натрію, розчинного скла, лужних акумуляторів , в процесах водопідготовки та інших галузях народного господарства.
У хімічній промисловості сода каустична використовується для виробництва органічних барвників, синтетичного фенолу, гліцерину, інсектицидів, різних хімікатів і напівпродуктів, лікарських засобів, пластмас і ін., Для очищення нафти, нафтопродуктів і мінеральних масел. У чорній металургії застосовується для видалення сірки з стали, в целюлозно-паперовій - для обробки целюлози, паперової маси.


Кислота сірчана технічна (технічна 1 сорт ТУ У 20.1-05766356-077: 2015).
Її часто використовують для виробництва суперфосфатних і супераммонійних добрив. З її допомогою отримують фосфорну, борну, хромовую, оцтову, винну, лимонну стеаринову кислоту. Також вона є незамінним речовиною для виробництва сульфатів натрію, солей барію, калію, міді, заліза, цинку. Кислота сірчана технічна широко застосовується в металургії, наприклад, для травлення металів (заліза, міді). Часто її використовують і для обробки шкір, наприклад, під час виробництва дублянок. Кислота сірчана технічна застосовується при виготовленні цукру, крохмалю і патоки.
Кислота сірчана поліпшена застосовується під час виробництва штучних волокон. Також її використовують для знесолення води. Вона є необхідним компонентом для виробництва синтетичного сульфату амонію і капролактаму. Поліпшену сірчану кислоту застосовують для виготовлення етилового спирту, лимонної кислоти і мила. Вона підходить для окаліванія металів. Крім того, її використовують для зниження лужного показника в соляному розчині, виготовлення добрив, виробництва мінеральних кислот і солей.

Кислота лимонна (моногідрат, харчова добавка Е330, в мішках поліпропіленових).
Лимонна кислота є кристалічною речовиною, яке має білий колір і добре розчиняється в воді і в етиловому спирті, але дуже погано розчиняється в діетиловому ефірі. Відкрита така кислота була в 1784 році швейцаром Карлом Шеєле. У кулінарії лимонна кислота - це натуральна харчова кислота і її додають з метою регуляції кислотності і додання свіжого ефекту в алкогольні і безалкогольні напої. Також лимонна кислота захищає продукти від розкладання під дією важких металів.
Лимонна кислота має чудові смакові якості, і тому її використовують для приготування солодощів, морозива, консервів з фруктів і ягід, желе, джемів. Лимонну кислоту додають в багато косметичні препарати - еліксири, лосьйони, креми, шампуні, фіксатори волосся та ін.

Масла (індустріальні, трансмісійні, гідравлічні, моторні).
Індустріальні - використовувані в якості мастильних матеріалів, переважно в вузлах тертя верстатів, вентиляторів, насосів, текстильних машин, а також як основа при виготовленні гідравлічних рідин, пластичних і технологічних мастил.
Трансмісійні - мастила, які застосовуються для змащення коробок передач, роздавальних коробок, головних передач провідних мостів, рульових механізмів, а також зубчастих і ланцюгових передач (редукторів) всіх видів.
Гідравлічні - гідравлічне масло є необхідним конструкційним елементом будь-якої гідравлічної системи.
Моторні - масла, що застосовуються для змащування поршневих двигунів внутрішнього згоряння.


Сода кальцинована (ГОСТ 5100-85 марка А, марка Б).
Залежно від призначення технічна кальцинована сода виготовляється двох марок: А (гранульована) і Б (порошкоподібна).
Застосування кальцинованої соди (натрію вуглекислого).
Кальцинована сода має широкий спектр застосування в технологічних процесах різних галузей промисловості, таких як електронна, скляна, целюлозно-паперова, нафтопереробна, хімічна, нафтохімічна, металургійна.

Основні напрямки використання: виробництво різних видів скла (кришталь, електровакуумне, оптичне й медичне скло, склоблоки, піноскло, "рідке скло" і ін.) І керамічних плиток;
 • в миловарінні;
 • виготовлення синтетичних миючих засобів (пральні та чистячі порошки);
 • обробка шкіри і целюлози;
 • отримання пігменту ультрамарину;
 • виробництво лакофарбових матеріалів (емалі, компонент фритт для глазурі);
 • пом'якшення води парових котлів і взагалі усунення жорсткості води;
 • знежирення металів і десульфатізація доменного чавуну;
 • як вихідний продукт для отримання гідроксиду натрію, гідрофосфату натрію, бури та ін .;
 • обробка бокситів при виробництві алюмінію;
 • очищення газів, що відходять;
 • нейтралізація середовищ. • Гіпохлорит натрію (ГОСТ 11086-76, марка А, марка Б, і технічний).
  Гіпохлорит натрію (натрій хлорноватістокіслий) - NaOCl, неорганічне з'єднання, натрієва сіль хлорнуватисту кислоти.
  З'єднання в вільному стані дуже нестійкий, зазвичай використовується у вигляді відносно стабільного пентагідрату NaOCl • 5H2O або водного розчину, що має характерний різкий запах хлору і володіє високими корозійними властивостями.
  З'єднання - сильний окислювач, містить 95,2% активного хлору. Має антисептичну і дезинфікуючу дію. Використовується в якості побутового та промислового відбілювача і дезинфектанта, засоби очищення і знезараження води, окислювача для деяких процесів промислового хімічного виробництва. Як бактерицидну і стерилізуючий засіб застосовується в медицині, харчовій промисловості та сільському господарстві.        «З нами – в світле майбутнє!»       
  КОНТАКТИ

    м. Київ, вул. Б.Хмельницького,
         буд.52, офіс 509

    +38 (044) 233-67-60

    +38 (067) 197-96-07

    +38 (097) 197-96-01

    +38 (093) 860-04-59

    nadiya.2000@ukr.net
  Copyright © 2019 Limited liability company NADIYA 2000